Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Artikel 7.13 bouwbesluit
Naam: R de Leeuw, van Stichting (datum: 03-01-2018 19:51)

Geachte lezers,

Ik ben bezig met de inrichting van een dorpshuis. Hier worden altijd haaks op het podium tafels en stoelen geplaatst. Nu ben ik bekend met het bouwbesluit en zo ook artikel 7.13. Maar de uitwerking in deze situatie is mij niet geheel duidelijk. Kan iemand mij van informatie voorzien??

Bijlage: zaal.pdf Reageer
Re: Artikel 7.13 bouwbesluit
Naam:
J. Bolte , van BJH Safety Services (datum: 04-01-2018 17:03)

welk stukje van 7.13 roept de vragen op?

Re: Artikel 7.13 bouwbesluit
Naam:
R. de Leeuw (datum: 07-01-2018 20:20)

Artikel 7.13 gaat m.il uit van bijvoorbeeld een theater of bioscoop. Hier gaat het om een opstelling zoals je die bij bierfeesten ziet. Niet bepaald praktisch om alles aan de vloer vast te zetten. Is de afstand tussen stoelen in een aangeschoven situatie, of juist wanneer er personen aan de tafels zitten.
Re: Artikel 7.13 bouwbesluit
Naam:
Jack , van SenS (datum: 24-01-2018 09:24)

Deze regels zijn opgesteld m.b.t. ontvluchten; dus niet uitgaan van lege stoelen, maar van bezette stoelen. Hou vooral ook artikel 7.13 lid 1c in de smiezen: 0,5m vloeropp per persoon met zitplaats n aftrek van de oppervlakte van de inventaris (tafels, stoelen).
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl